Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Podsumowanie zawodów i konkursów organizowanych przez RODoN :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Podsumowanie zawodów i konkursów organizowanych przez RODoN

21 czerwca 2016

W dniu 13.06.2015r. o godz. 1400 w Resursie Obywatelskiej  odbyło się rozdanie nagród w konkursach organizowanych przez Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. W tym roku tytuł laureata lub finalisty uzyskało w nich 5 uczniów z naszej szkoły:

Uczniowie gimnazjum

  • Magdalena Jaroszek z klasy 2gA – laureat I miejsca w Radomskich Zawodach Informatycznych – opiekun Monika Czubak
  • Maciej Kargulewicz z klasy 3gD – laureat III miejsca w Radomskich Zawodach Fizycznych – opiekun Jarosław Dąbrowski
  • Katarzyna Nowak z klasy 3gA – wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Ortograficznym – opiekun Małgorzata Mizera
  • Kinga Niziołek z klasy 3gA – wyróżnienie w Konkursie „Innowacyjny radomski biznes” – opiekun Agata Towarek

Uczniowie szkoły podstawowej

  • Julia Dzbuk – laureat II miejsca w Regionalnym Konkursie Czytelniczym – opiekun Ewa Tatarek
Copyright © 2018