Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Pomóż ptakom przetrwać zimę i znaleźć pożywienie :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Pomóż ptakom przetrwać zimę i znaleźć pożywienie

19 listopada 2018

„Pomóż ptakom przetrwać zimę i znaleźć pożywienie”  – uczniowie kl.3a i kl.3b  dnia 05.11.18 r. uczestniczyli  w warsztatach plastyczno-technicznych zorganizowanych w markecie budowlanym „Castorama” w Radomiu. W trakcie zajęć dzieci wykonywały karmniki dla ptaków. Uczniowie samodzielnie konstruowali i ozdabiali swoje prace.

 

Autor: Wioleta Wełpa

 

Copyright © 2018