Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Poznanie biografii Marii Kownackiej :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Poznanie biografii Marii Kownackiej

9 marca 2018

Poznanie biografii Marii Kownackiej w Miejskiej Bibliotece Publicznej nr 16 w Radomiu

      

Uczniowie klasy 2a uwielbiają czytać książki i chętnie zapoznali się z lekturą ROGAŚ Z DOLINY ROZTOKI napisaną przez wspaniałą autorkę dziecięcej literatury – Marię Kownacką. Postać i cały życiorys Pani Kownackiej przedstawiła dzieciom Pani bibliotekarka w Miejskiej Bibliotece Publicznej nr 16 w Radomiu. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali opowieści przyrodniczych Rogasia, rozwiązywali krzyżówki i zagadki dotyczące treści lektury.

Uczniowie dowiedzieli się również jak ważne jest czytanie książek i jak ważna jest wiedza, którą zdobywamy poprzez czytanie.

„DOM BEZ KSIĄŻEK JEST JAK DOM BEZ OKIEN”

Autor: A.Krawczyk, S.Kratke

Copyright © 2018