Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Pracownicy PSP Nr 14 Integracyjnej w Rzymie! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Pracownicy PSP Nr 14 Integracyjnej w Rzymie!

9 lipca 2019

W tym roku szkolnym świętowaliśmy 25 lat istnienia naszej szkoły. Odbyło się wiele uroczystości podkreślających to ważne wydarzenie. Pięknym podsumowaniem naszych działań stała się wycieczka pracowników szkoły do Rzymu.

W dniach 25-29 czerwca 2019 r. 52 osoby wyjechały do Wiecznego Miasta, by tam u grobu Jana Pawła II wziąć udział w mszy świętej i podziękować za nasz jubileusz. W czasie pobytu w Watykanie uczestniczyliśmy również w audiencji u papieża Franciszka na Placu św. Piotra. Zwiedziliśmy Muzeum Watykańskie i Bazylikę Św. Piotra.

Były to wyjątkowe, niepowtarzalne chwile, w czasie których mogliśmy powierzyć św. Janowi Pawłowi II prywatne intencje, zawierzyć mu swoje życie i dziękować za opiekę.

Autor: I. Warmiak

Copyright © 2018