Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Projekt ” IDĄ ŚWIĘTA NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Projekt ” IDĄ ŚWIĘTA NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”

2 stycznia 2019

Nasza szkoła wzięła udział w realizacji projektu pt.” IDĄ ŚWIĘTA NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ” organizowanego przez Fundację “Dbam o Mój Zasięg”.

Głównym celem kampanii było zwrócenie uwagi młodych ludzi, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.

W ramach projektu w naszej szkole pojawiły się liczne ciekawostki ze świata cyfrowego, które zawisły na ścianach budynku, drzwiach, korytarzach, szafkach, dosłownie WSZĘDZIE 🙂

Każdy plakat zaczynał się od słów: “To najprawdopodobniej jedyny moment, kiedy nie używasz swojego smartfona. Czy wiesz, że:”.

Uczniowie, otrzymali kartki świąteczne, które wspólnie z wychowawcami podczas godziny wychowawczej wypisywali i adresowali do swoich najbliższych. Koordynatorki dopilnowały, aby kartki zostały wysłane i dotarły do adresatów jeszcze przed świętami.

Koordynatorki projektu: Katarzyna Michalska, Agnieszka Gazda, Emilia Luty.

a

Copyright © 2018