Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Projekt „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Projekt „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka”

7 września 2020

Trwa nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2020/2021. Aby wziąć w nim udział należy założyć konto i zarejestrować wniosek o przyznanie stypendium na stronie pod adresem https://stypendia.oeiizk.waw.pl/ w terminie od 2 do 9 września 2020 r.

 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie https://stypendia.oeiizk.waw.pl/

Copyright © 2018