Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Projekt „Ogarnij Inżynierię” – moduł „Zielone dachy” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Projekt „Ogarnij Inżynierię” – moduł „Zielone dachy”

23 stycznia 2020

W I semestrze roku szkolnego 2019/2020 uczniowie klas czwartych realizowali projekt „Ogarnij Inżynierię” – moduł „Zielone dachy”.  Na kilkunastu jednostkach lekcyjnych poszerzali swoją wiedzę z zakresu przyrody, informatyki, techniki i matematyki.  Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się w odnośniku „Ogarnij inżynierię” na stronie głównej.

Nauczyciele, którzy realizowali projekt na zajęciach: Monika Czubak, Izabela Kaniewska, Katarzyna Kobylińska, Barbara Misztal, Anna Niziołek, Iwona Świstowska, Ewa Warmiak, Marlena Zegarek, Rafał Siciarz. Wsparcia i pomocy udzielały Panie: Beata Kowalska, Alina Szewczyk, Iwona Szymańska.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z realizacji projektu  oraz zdjęć z podsumowania, które miało miejsce 10 stycznia 2020.

a

Koordynator projektu: Izabela Kaniewska

Autor filmu: Jarosław Dąbrowski

Autorzy zdjęć: Iwona Świstowska, Anna Niziołek, Marlena Zegarek, Izabela Kaniewska

 

 

a

 

 

Copyright © 2018