Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Mistrzowie kodowania :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Mistrzowie kodowania

a

Program Mistrzowie Kodowania został zainaugurowany w roku 2013. Jest  to projekt edukacyjny mający na celu upowszechnienie nauki programowania  w polskich szkołach. Obejmuje on uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski. W ramach zajęć dzieci uczą się programowania. Obecnie programowanie stało się – obok języka ojczystego i jednego języka obcego – trzecim językiem, który każdy człowiek powinien znać choć na podstawowym poziomie, by rozumieć otaczający go świat i zachodzące w nim zmiany.

5 Powodów, by uczyć dzieci programowania

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w II i III edycji programu. Nauczyciele odpowiedzialni za realizację zadań w ramach programu: Monika Czubak i Izabela Kaniewska. Obecnie zostaliśmy zakwalifikowani do udziału w kolejnej edycji.

Zapraszamy na oficjalną stronę programu „MISTRZOWIE KODOWANIA”

 

Copyright © 2018