Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Przedstawienie „Jaś i Małgosia” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Przedstawienie „Jaś i Małgosia”

15 czerwca 2016

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 2d zaprezentowali młodszym kolegom z  klas I-III  inscenizację popularnej bajki pt. „Jaś I Małgosia”. Przedstawienie to efekt pracy zajęć rozwijających uzdolnienia teatralne.

Zajęcia teatralne mają głównie na celu integrowanie dzieci wokół wspólnego celu jakim jest przygotowanie inscenizacji, przedstawienia lub spektaklu. To także rozwijanie talentów, ale też dawanie szansy na zaistnienie tym, którzy może nigdy, ze względu na swoje słabsze strony, nie mogliby wystąpić na scenie… .

Uczniowie klasy 2d doskonale wcielili się w swoje role, umiejętnie przedstawili emocje przypisanych postaci, przenosząc wszystkich do krainy baśni i wyobraźni.

Autor: Renata Miszczyk

Copyright © 2018