Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Przedstawienie klas III “Puss in boots the true story” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Przedstawienie klas III “Puss in boots the true story”

22 czerwca 2016

W czerwcu uczniowie klas 3 szkoły podstawowej odegrali przedstawienia w języku angielskim, pt. “Puss in boots the true story”. Aktorzy starannie przygotowali swoje role a rodzice pomogli im z kostiumami i rekwizytami. Widzom z klas młodszych sztuka bardzo się podobała.

W dniu 16.06 2016 przedstawiciele klas 3 zaprezentowali swoje sztukę na X Międzyszkolnym Festiwalu Teatralnym w Języku Angielskim w PSP nr 25 w Radomiu i zdobyli I miejsce !!!

Naszym uczniom gratulujemy umiejętności językowych, wspaniałej gry aktorskiej oraz poczucia humoru. Życzymy dalszych sukcesów !!!

Autor: Agnieszka Kubala

Copyright © 2018