Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Regionalny Konkurs Czytelniczy „Czytanie jest podróżą” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Regionalny Konkurs Czytelniczy „Czytanie jest podróżą”

12 marca 2019

26 lutego 2019 r. w Zespole Szkół Budowlanych w Radomiu odbył się etap międzyszkolny Regionalnego Konkursu Czytelniczego „Czytanie jest podróżą” dla uczniów klas 7-8 i 3 gim.

Naszą szkołę reprezentowali:

– Agata Głuch kl. 8a,

– Magdalena Sońta kl. 8a,

– Wiktoria Wełpa kl. 8a,

– Piotr Krzosek kl. 8d.

Konkursowicze pisali test znajomości lektur w wybranej przez siebie kategorii – obyczajowej lub przygodowo-fantastycznej.

Do etapu finałowego nie dostał się, niestety, żaden z naszych uczniów.

Autor: Irmina Warmiak

Copyright © 2018