Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Rekord dla Niepodległej – śpiewamy nasz hymn narodowy :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Rekord dla Niepodległej – śpiewamy nasz hymn narodowy

7 listopada 2018

 

Ponad 16 tysięcy przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych zgłosiło swój udział w akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej wspólnie przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej.

Celem „Rekordu dla Niepodległej” jest wspólne zaśpiewanie 4-zwrotkowego hymnu narodowego przez uczniów i nauczycieli przedszkoli, szkół w kraju i za granicą w piątek 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11.

My również jako społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 14 Integracyjnej im. Jana Pawła II spotykamy się w tym dniu o godz. 11.05 na sali gimnastycznej w naszych uroczystych togach, by zaśpiewać hymn „Mazurek Dąbrowskiego”. W ten sposób włączamy się w świętowanie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 

Autor: Irmina Warmiak

Copyright © 2018