Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 „Santa’s Biscuit Problem” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

„Santa’s Biscuit Problem”

24 stycznia 2020

W środę 15 stycznia 2020 r. uczniowie kl. 8 b przedstawili spektakl noworoczny w języku angielskim „Santa’s Biscuit Problem”, skierowany do kl. 4-7. Próby trwały od września, przygotowaliśmy kostiumy, efekty dźwiękowe oraz scenografię. Widzowie mogli przyjrzeć się perypetiom Św. Mikołaja, którego słabość do słodyczy oraz złośliwy żart jednego z elfów doprowadzają do zabawnych komplikacji. Na szczęście Święta ratuje niezastąpiona Pani Mikołajowa. Po spektaklu uczniowie wzięli udział w quizie KAHOOT z nagrodami, który sprawdził zrozumienie treści sztuki.

a

„Santa’s Biscuit Problem”

Obsada:

Santa  Claus – Gabryś Fila

Mrs Claus – Julka Gniadek
Narrator – Patrycja Zdyb
Elves – Nikola Piasta, Maja Wnukowska, Julka WziątekReżyseria, adaptacja, efekty dźwiękowe: Tomasz Pilichiewicz
 a
Zdjęcia: Iwona Świstowska
 a
 a
Film: Jarosław Dąbrowski
a
 a

Copyright © 2018