Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Soki świeżo wyciskane przez nas uwielbiane! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Soki świeżo wyciskane przez nas uwielbiane!

19 października 2018

W środę 10.10.2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego 0c  w trakcie zajęć przygotowywały wspólnie z nauczycielami świeżo wyciskany sok jabłkowo-marchewkowy. Dzieci zapoznały się z kolejnymi etapami  – myciem produktów, obieraniem, krojeniem na cząstki oraz wrzucaniem do sokownika. Z dużym przejęciem i entuzjazmem obserwowały jak jabłka i marchewki znikają,
a w zamian pojawia się zdrowy sok. Degustacja była pysznym zwieńczeniem zajęć. Pojawiło się nawet kilkoro chętnych na dokładki, co jest najlepszą rekomendacją, że to co zdrowe jest również pyszne!

Autor: Pawlin-Chłopicka, K. Pawłowska

 

Copyright © 2018