Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Sportowa moc niepełnosprawnych Uczniów PSP 14 :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Sportowa moc niepełnosprawnych Uczniów PSP 14

15 września 2018

W dniach 7.09 -9.09.2018 w Kozienicach odbył się IV Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny Osób Niepełnosprawnych.

W zawodach sportowych wzięła udział reprezentacja naszej szkoły złożona z uczniów 3 klas gimnazjalnych i  ubiegłorocznych absolwentów.

Mimo silnej  konkurencji (startowali reprezentanci  Polski) zdobyliśmy 2 brązowe medale w biegu na 100 m.

Duże podziękowania pragniemy złożyć Dyrekcji Szkoły za możliwość skorzystania z szkolnego busa.

Ze sportowym pozdrowieniem, opiekun grupy Wojciech Nowak

a

Copyright © 2018