Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Spotkania z ,,Misiem Uszatkiem” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Spotkania z ,,Misiem Uszatkiem”

12 października 2018

W ramach Narodowego Programu Rozwoju  Czytelnictwa w roku szkolnym 2018/2019 w naszej szkole odbywają się zajęcia z uczniami z oddziałów przedszkolnych „Spotkania z Misiem Uszatkiem”.  Prowadzi je Pani Beata Wrzesień.

Podczas zajęć dzieci słuchają wybranych opowiadań Czesława Janczarskiego. Rozwijają swoje umiejętności manualne kolorując obrazki do przeczytanych fragmentów opowiadań, a także oglądają zapomniane bajki, jakimi są dobranocki „Przygody Misia Uszatka”.

Dzieci chętnie biorą udział w tych spotkaniach i z przyjemnością wykonują prace do swoich kolorowych książeczek, które dostana na pamiątkę, na koniec roku szkolnego.

 

Autor: Beata Wrzesień

 

Copyright © 2018