Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Sukces Ernesta Jarosińskiego :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Sukces Ernesta Jarosińskiego

10 kwietnia 2018

Gratulujemy!

Ernest Jarosiński – uczeń klasy 2gB – wspaniale zaprezentował się przed jury i zajął I miejsce w XXXV Małym Konkursie
Recytatorskim
organizowanym przez Dom Kultury „Borki”  w Radomiu.
Nasz uzdolniony artysta uzyskał również kwalifikację do finału w 41. Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka. Co roku w eliminacjach do tego konkursu bierze udział kilka tysięcy dzieci z województwa mazowieckiego. Na przesłuchania finałowe do stolicy przyjeżdża około 200 osób, więc konkurencja jest ogromna.

Trzymamy mocno kciuki za dalsze występy Ernesta!

Autor: D. Nowak i E. Tatarek

 

Copyright © 2018