Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Światowy Dzień Misia :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Światowy Dzień Misia

26 listopada 2019

Dnia 25 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych obchodziły

ŚWIATOWY DZIEŃ MISIA.

Celem zajęć było wysłuchanie historii powstania pierwszego pluszowego MISIA – TEDDY BEER, który istnieje od 117 lat. Dzieci poznały przygody naszego kultowego MISIA USZATKA, śpiewały sto lat i dmuchały świeczki na torcie. Na koniec zajęć był poczęstunek w postaci żelka misiowego. Dzieci nauczyły się śpiewać piosenki o misiu i świetnie się bawiły przy zabawach ruchowych.

Dziś nie można wyobrazić sobie świata bez misia. Jest ulubioną przytulanką dzieci na całym świecie.

Organizatorzy: S. Kratke, A. Krawczyk, W. Wełpa, M. Jałowska

a

a

Copyright © 2018