Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Święta pełne prezentów… :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Święta pełne prezentów…

14 stycznia 2020

a

a

a

To były wyjątkowe Święta. Jak co roku spotkaliśmy się w zespołach klasowych aby przeżyć Wigilię Bożego Narodzenia. Było wspólne dzielenie się opłatkiem, miłe słowo i pyszne potrawy. Były również…. prezenty. Dzięki zaangażowaniu i finansowemu wsparciu rodziców z klas 3c i 5a  nasza szkoła otrzymała wyjątkowy podarunek – kuchenkę. Już wkrótce będą z niej mogli korzystać wszyscy uczniowie podczas warsztatów w Klubie Kulinarnym. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze zajęcia! Poza kuchenką mamy już  talerze, szklanki, miski, patelnie, blachy do pieczenia, tortownicę, kosze… za wszystkie dary serdecznie dziękujemy!

Izabela Czarnecka

Anna Murawska

Anna Staniewska

Agnieszka Szewczyk

 

Copyright © 2018