Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Świetlica on-line :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Świetlica on-line

Witamy w naszej świetlicy on-line. Na bieżąco będą pojawiać się ciekawe propozycje prac plastycznych, zabaw ruchowych i edukacyjnych. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Jeżeli macie w domu: szyszkę, filc, kolorowe piórka, pompony (mogą być również inne materiały: tektura, skarpetki wypchane watą, flamastry itp. ) to z pewnością uda Wam się stworzyć świątecznego kurczaka 😉 .

 

Propozycje prac plastycznych

 

 

 

Kolorowanki 

 

 

 

Spróbuj to rozwiązać…

 

 

 

Ruch to zdrowie, proponujemy zabawę ze znaną piosenką, możecie wykonywać podskoki i przysiady zgodnie z tekstem utworu. Jeśli nie pamiętacie melodii, możecie posłuchać oryginalnego wykonania w Internecie. 

Tekst piosenki:

1. Siedzi mucha w mucholocie , do Krakowa sobie leci. Chce odwiedzić wujka,ciotki, brata z żoną i ich dzieci.

Ref. Mucha,mucha w mucholocie, jak w prawdziwym samolocie. Do Krakowa sobie leci , a za oknem słonko świeci x2

2.W doskonałym jest humorze , już doczekać się nie może. Kiedy w końcu wyląduje i rodzinę ucałuje

Ref. Mucha,mucha w mucholocie…

3.Mała mucha tak daleko jeszcze nigdy nie leciała. Więc na tak daleką podróż wiele rzeczy spakowała

Ref. Mucha,mucha w mucholocie…

4. Ma walizkę kolorową, a na sobie suknię nową. Okulary choć za duże wyśmienite do podróży.

Ref. Mucha,mucha w mucholocie…

5.Ręce w górę i machamy , udajemy ,że latamy. Podskok w górę startujemy,

 

 

Copyright © 2018