Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Szymon Skawiński uczeń klasy 6B zakwalifikował się do finału konkursu matematycznego PANGEA 2017 :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Szymon Skawiński uczeń klasy 6B zakwalifikował się do finału konkursu matematycznego PANGEA 2017

24 marca 2017

Szymon Skawiński uczeń klasy 6B zakwalifikował się do finału konkursu matematycznego  PANGEA 2017.

Finał odbędzie się  10 kwietnia 2017 r o godz. 10:00 w  Warszawie  –   Gratulujemy i trzymamy kciuki !

Patronem merytorycznym konkursu jest Grupa Uczelni Vistula. Konkurs przeprowadzany jest w Niemczech, Polsce, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech.

W ostatniej edycji w Polsce wzięło udział ponad 10 000 uczniów z 4 000 szkół. W naszej szkole I etap konkursu odbył się 3 marca 2017 roku o godz. 1015. Brało w nim udział 33 uczniów.

Wszystkim uczestnikom Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Koordynator konkursu: Barbara Misztal

Copyright © 2018