Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Trwają zapisy na darmowe warsztaty “Koduj z Gigantami”! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Trwają zapisy na darmowe warsztaty “Koduj z Gigantami”!

10 września 2020

Honorowe patronaty nad akcją objęli Ministerstwo Cyfryzacji, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz włodarze wszystkich miast, w których wydarzenie będzie się odbywać.

W tym roku warsztaty zaplanowane są w dwóch terminach 12 – 13 oraz 19 – 20 września w wybranych miastach w całej Polsce. Z uwagi na wyjątkową sytuację wywołaną pandemią koronawirusa, oprócz warsztatów stacjonarnych, przewidziane są także interaktywne zajęcia online w małych grupach.

Zapisu można dokonać poprzez stronę:

www.kodujzgigantami.pl

Copyright © 2018