Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Uczniowie PSP 14 kibicują Radomce :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Uczniowie PSP 14 kibicują Radomce

7 marca 2019

W piątek 22 lutego na hali MOSiR w Radomiu został rozegrany mecz siatkarskiej ekstraklasy między klubami E.Leclerc Radomka Radom a BKS PROFI Credit Bielsko-Biała.

W tym wyjątkowym wydarzeniu uczestniczyła grupa kibiców związana z naszą szkołą: uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. I mimo że radomskie zawodniczki w tie-breaku przegrały, to jednak emocje związane z meczem były wielkie. Prawdziwa gra fair play.

Cieszymy się, że mogliśmy być jej obserwatorami.

 

Copyright © 2018