Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 UCZYMY SIĘ! – gdzie? i kiedy? – WSZĘDZIE I ZAWSZE! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

UCZYMY SIĘ! – gdzie? i kiedy? – WSZĘDZIE I ZAWSZE!

25 listopada 2018

 

W związku z zakończeniem projektu Powerse „Szkoła dziś, szkoła przyszłości” nauczyciele, którzy w ostatnim roku uczestniczyli w różnego rodzaju kursach zagranicznych, przygotowali szkolenia dla swoich kolegów i koleżanek. Każdy zainteresowany mógł wybrać jeden z proponowanych tematów:

  1. Język robotów.
  2. Wypalenie zawodowe, jak zapobiegać.
  3. Aktywna edukacja.
  4. Malarstwo źródłem edukacji wieloprzedmiotowej.
  5. Komunikacja na każdym poziomie nauczania.
  6. Jak wykorzystać TIK w pracy z uczniem.

To było bardzo ciekawe doświadczenie zarówno dla prowadzących, jak i uczestniczących w tej formie nauki. Podczas zajęć nie brakowało przyjaznej atmosfery, poczucia humoru, dzielenia się swoimi praktykami z bogatego życia zawodowego. Połączenie formy wykładu, warsztatów i dyskusji okazało się bardzo dobrą formą doskonalenia zawodowego. Uczestnicy szkolenia chwalili cierpliwość prowadzących, nieszablonowe i pełne dowcipu sposoby przekazywania wiedzy połączone z praktycznymi działaniami, koncentrację na tematach ważnych w pracy nauczyciela.

Bo nauczyciel nie tylko naucza, ale też się uczy!

Copyright © 2018