Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 VI edycja Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego YLE Movers i Fly to Pet :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

VI edycja Regionalnego Konkursu Języka Angielskiego YLE Movers i Fly to Pet

13 czerwca 2019

1 marca 2019r. odbył się szkolny etap konkursów języka angielskiego YLE Movers  dla klas 5 i Fly to Pet dla klas 8. Była to już szósta edycja, a organizatorem konkursów była szkoła językowa City College w Radomiu. 

W konkursie dla klas 5 uczestniczyło 22 uczniów, a dla klas 8 – 25. 

 Konkurs YLE Movers – finaliści: 

 • Antonina Kot – kl.5a 
 • Aniela Staszałek – kl.5a 
 • Melania Romaniuk – kl.5d  
 • Filip Groblewski – kl.5a 

Konkurs YLE Fly to Pet – finaliści: 

 • Szymon Skawiński –kl.8b 
 • Jakub Jurczak – kl.8c 
 • Patrycja Lipiec – kl.8d 
 • Hubert Kaniewski – kl.8c 

  10 kwietnia 2019r. odbył się etap regionalny, a zwycięzcami konkursu YLE Movers zostali następujący uczniowie: 

 • Antonina Kot –II miejsce 
 • Aniela Staszałek  – III miejsce 
 • Melania Romaniuk – wyróżnienie 

 Konkurs Fly to Pet: 

 • Patrycja Lipiec – wyróżnienie 

 Naszym uczniom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych. 

 

Organizator etapu szkolnego: Alina Szewczyk 

 

Copyright © 2018