Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 VII Warsztaty Teatralne :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

VII Warsztaty Teatralne

22 listopada 2019

15 listopada 2019 r. odbyły się VII Warsztaty Teatralne organizowane przez nauczycieli języka polskiego dla uczniów klas 5– 6 Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 14 Integracyjnej im. Jana Pawła II w Radomiu.

Tematem przewodnim spotkania były baśnie, młodzi miłośnicy Teatru zostali podzieleni na cztery zespoły, które przygotowywały inscenizacje pod kierunkiem pań: Anny Gralec, Beaty Kowalskiej, Małgorzaty Mizery i  Doroty Nowak .

Zajęcia teatralne dla dzieci  to połączenie nauki i zabawy. Program  ułożony jest tak, aby stworzyć warunki do efektywnego rozwoju umiejętności scenicznych. Dzieci uczą się wyrażania emocji i pielęgnowania otwartości, co też pozytywnie wpływa także na ich relacje z rówieśnikami. Warsztaty teatralne to także nauka poruszania się. Dzieci rozwijają swoje pasje, uczą się pokory i rzetelności, a przede wszystkim odkrywają swoje mocne strony. Na naszych spotkaniach stawiamy przede wszystkim na twórczy rozwój w gronie rówieśników. Już dziś zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych warsztatach teatralnych wszystkich miłośników sceny!

Autor: Beata Kowalska

Copyright © 2018