Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Wakacyjne podróże czyli Lato 2018! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Wakacyjne podróże czyli Lato 2018!

2 lipca 2018

a

Kolejny rok szkolny za nami! Czas na upragniony odpoczynek. Czas na zabawę, podróże, nowe doświadczenia. Ponad trzydzieścioro dzieci z terenu Radomia i okolic wzięło udział w półkoloniach organizowanych przez nauczycieli z PSP nr 14 Integracyjnej im. Jana Pawła II. Pierwszy tydzień wakacji wypełniły liczne – dalsze i bliższe – podróże. M. in. byliśmy w krainie robotów (Akademia Robotyki LEGO), gdzie każdy znalazł dla siebie interesujące zajęcie. Odbyliśmy również podróż w powietrzu (Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie) i w wodzie (Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu). Bardzo ciekawym doświadczeniem okazał się wyjazd do Warszawy i zwiedzanie stadionu Legii Warszawa, szczególnie, że trwa Mundial 2018! Zupełnie innych wrażeń dostarczyła podróż do czasów naszych dziadków czyli zwiedzanie oraz warsztaty ceramiczne w Muzeum Wsi Radomskiej. Półkolonie zakończyliśmy nietypową (bez podręczników i zeszytów) lekcją. Podróż do świata roślin i zwierząt pod przewodnictwem pana leśniczego z Nadleśnictwa Marcule, okazała się bardzo interesującą lekcją przyrody.

Pierwszy tydzień wakacji urozmaicony nowymi doświadczeniami szybko minął. Oby kolejne płynęły wolniej a nowy rok szkolny rozpoczął się jak najpóźniej.

Autor: Agnieszka Iwańska

 

Copyright © 2018