Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Wielkanocne Anioły :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Wielkanocne Anioły

14 marca 2018

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pozostałych pracowników naszej szkoły do włączenia się w akcję „Wielkanocne Anioły”, która będzie prowadzona do 23 marca 2018 roku

Akcja polega na zbiórce darów rzeczowych m.in. artykułów szkolnych i papierniczych (zeszyty, kredki, farby, mazaki, długopisy, ołówki, bloki rysunkowe, pędzle, gumki, papier kolorowy, kleje, piórniki, notatniki…), książek, gier i zabawek dziecięcych, odzieży, środków czystości (płyny do mycia naczyń, do mycia podłóg, Domestos, płyn do mycia szyb…) oraz higieny osobistej (antyperspiranty, dezodoranty, szampony, mydła, żele, kremy), jak również słodyczy i innych artykułów spożywczych o przedłużonym terminie ważności.

Założeniem akcji jest wsparcie rodzin uczniów naszej szkoły, jak również rodzin wytypowanych przez MOPS, które aktualnie znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Przy wsparciu pedagoga szkolnego wytypujemy rodziny, które najbardziej potrzebują natychmiastowej pomocy  i przekażemy im świąteczne paczki.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i wsparcie akcji.

Mamy nadzieję, że wszyscy licznie zaangażujemy się otwierając serca na potrzeby innych, a tym samym dołączymy do grona Wielkanocnych Aniołów.

Serdecznie zapraszamy do udziału:

Monika Kośla, Jolanta Nowak wraz z Wolontariuszami        

Uprzejmie proszę ofiarowane produkty składać na portierni  szkoły (wejście od gimnazjum), w pokoju nauczycielskim w gimnazjum oraz obok pomieszczenia Pań woźnych w części szkoły dla klas 0-3.

 

Copyright © 2018