Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Wielkopostna zbiórka dla uczniów w Togo :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Wielkopostna zbiórka dla uczniów w Togo

11 maja 2019

 

Tak jak w roku ubiegłym w ramach współpracy z Rodziną Szkół noszących imię Jana Pawła II, zorganizowana została w naszej szkole wielkopostna kwesta nauczycieli i uczniów na rzecz dzieci uczących się w szkole noszącej imię Jana Pawła II w Welou w Togo.  Zebraliśmy 741 złotych. Pieniądze te będą przeznaczone na stypendia dla najlepszych uczniów z tej szkoły.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło.

Copyright © 2018