Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Wojewódzki etap Konkursu Chemicznego 2019/2020 :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Wojewódzki etap Konkursu Chemicznego 2019/2020

15 stycznia 2020

 

Miło nam poinformować, że Aleksandra Głogowska, uczennica klasy 8a zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego konkursu chemicznego dla uczniów szkół podstawowych.

Warto nadmienić, że Aleksandra przystąpi do III etapu konkursu z 10 wynikiem w województwie mazowieckim (na 197 uczestników w etapie rejonowym). Tym samym udowodniła, że pojęcia chemiczne, skomplikowane reakcje i doświadczenia chemiczne oraz trudne zadania nie są jej obce.

Aleksandrze oraz jej opiekunce pani Renacie Jesionek, serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia podczas ostatniego etapu konkursu w Warszawie, który odbędzie się 5 lutego.

Copyright © 2018