Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Wygrana w konkursie „Szkoła Przyjazna Środowisku” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Wygrana w konkursie „Szkoła Przyjazna Środowisku”

13 czerwca 2016
1 czerwca 2016r odbyło się XVI Proekologiczne Forum Dzieci i Młodzieży w Resursie Obywatelskiej podczas którego nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Szkoła Przyjazna Środowisku”, którego pomysłodawcą jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „RADKOM”.
Mamy przyjemność poinformować, iż nasza szkoła w tegorocznej rywalizacji zajęła I miejsce (już po raz drugi), otrzymując nagrodę główną w wysokości 8.000 złotych.
Dziękujemy za zaangażowanie i wysiłek uczniom, ich rodzicom, gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoły.
Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu, która rozpoczyna się w październiku.
Autor: Izabela Włodarczyk
Copyright © 2018