Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Wykaz podręczników i materiałów ćwiczeniowych na rok szkolny 2016/2017 :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Wykaz podręczników i materiałów ćwiczeniowych na rok szkolny 2016/2017

27 czerwca 2016

a

a

a

Wykaz podręczników dla klas „O” – informacja o możliwości zakupu zostanie podana na spotkaniu rodziców przed rozpoczęciem roku szkolnego

Wykaz podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla klas 1-3 SP  – podręczniki i materiały ćwiczeniowe (oprócz religii) są finansowane z budżetu państwa, uczniowie otrzymają je w szkole

Wykaz podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla klasy 4 – podręczniki i materiały ćwiczeniowe (oprócz religii) są finansowane z budżetu państwa, uczniowie otrzymają je w szkole

Wykaz podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla klasy 5 – podręczniki i materiały ćwiczeniowe (oprócz religii) są finansowane z budżetu państwa, uczniowie otrzymają je w szkole

Wykaz podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla klasy 6

 Wykaz podręczników i materiałów ćwiczeniowych dla klas 1-3 Gimnazjum – podręczniki i materiały ćwiczeniowe dla klasy 1 i 2 (oprócz religii) są finansowane z budżetu państwa, uczniowie otrzymają je w szkole

 

Copyright © 2018