Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Wyniki etapu szkolnego Regionalnego Konkursu Ortograficznego :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Wyniki etapu szkolnego Regionalnego Konkursu Ortograficznego

12 grudnia 2018

 

7 grudnia 2018 r. odbył się etap szkolny Regionalnego Konkursu Ortograficznego dla klas 7, 8 i 3 gimnazjum. Wzięło w nim udział 23 uczniów.

Miło nam ogłosić, że :

– Alicja Klimek z kl. 3gA (opiekun: p. Małgorzata Mizera),

– Anna Ćwiek z kl. 8b (opiekun: p. Anna Gralec),

– Oskar Grymuła z kl. 7c (opiekun: p. Anna Gralec)

napisali najlepiej dyktando konkursowe i wezmą udział w etapie międzyszkolnym, który odbędzie się 11 stycznia 2019 r. (piątek) o godz. 15.00 w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich przy ul. Armii Ludowej 1 w Radomiu.

Wszystkim konkursowiczom dziękujemy za udział, a laureatom życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

Autor: Irmina Warmiak

Copyright © 2018