Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Wypłyń na głębię – płyta DVD :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Wypłyń na głębię – płyta DVD

29 listopada 2018

a

a

a

a

a

Szanowni Państwo,

jest już gotowa płyta DVD z widowiska „Wypłyń na głębię”, które odbyło się w dniu 28 października br. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu. Prezydium Rady Rodziców wraz z Dyrekcją Szkoły ustaliło, że będzie ona dostępna po przekazaniu darowizny na rzecz Rady Rodziców w kwocie 10 zł. Uzyskane w ten sposób środki pokryją częściowo koszty związane z jej nagraniem oraz organizacją widowiska. Osoby, które chciałyby otrzymać płyty, powinny zgłosić to wychowawcy klasy (za pomocą librusa, telefonicznie lub osobiście) najpóźniej do wtorku, 4 grudnia włącznie. Zapotrzebowanie na płytę można też zgłosić w sekretariacie szkoły u p. Katarzyny Grzeszczyk w godz. 7.30-15.30 (tel. 48 363 22 15).

Płyty wyprodukowane zostaną w grudniu przed świętami Bożego Narodzenia. Zachęcamy do zamawiania pięknej pamiątki tego wyjątkowego wydarzenia, która może stać się niepowtarzalnym upominkiem świątecznym.

Copyright © 2018