Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 X Edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Radomiu „Radom dawniej i dziś” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

X Edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Radomiu „Radom dawniej i dziś”

20 kwietnia 2018

12 kwietnia 2018 r. odbyła się X Edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Radomiu  „Radom dawniej i dziś” w PSP nr 34.

Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Zdyb z klasy 6b i Bartłomiej Frączek z klasy 6a. Uczniowie zaprezentowali wysoki poziom wiedzy o historii naszego miasta i zajęli II miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Autor: Justyna Przydatek

Copyright © 2018