Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 XII Mikołajkowy Turniej Mini Koszykówki :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

XII Mikołajkowy Turniej Mini Koszykówki

22 grudnia 2018

a

8 grudnia w PSP 3 w Radomiu odbył się XII Mikołajkowy Turniej Mini Koszykówki organizowany przez MKS Piotrówka Radom.
W zawodach wystartowało 10 drużyn tj. około 150 dzieci urodzonych w 2008 roku i młodszych. Rozegrane zostało 25 meczy. Każda drużyna rozegrała 5 spotkań. Był to bardzo dobry występ naszej najmłodszej szkolnej drużyny koszykówki z klas 4. Trzy zwycięstwa nad drużynami z PSP 4, PSP 28 i gospodarzami tj. PSP 3 pozwoliły na zajęcie V miejsca. Przegrane mecze z finalistami PSP Wsola i PSP 29 pokazują duży potencjał naszych młodych zawodników i zawodniczek, których mieliśmy najwięcej w turnieju aż 8. Na wyróżnienie za ambicję i walkę zasługuje cała drużyna, a szczególnie kapitan Hanna Dyczkowska zdobywczyni największej liczby punktów. Wszyscy uczestnicy dostali słodycze, worek sportowy, pamiątkowy kubek, kalendarz, dyplomy, wodę, a pierwsze trzy drużyny koszulki i medale. W czasie turnieju dzieci zabawiał niezawodny Smok Rosek i Święty Mikołaj.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. PSP Wsola
  2. PSP 21
  3. PSP 1
  4. PSP 29
  5. PSP 14
  6. PSP 3
  7. PSP 33
  8. PSP 28
  9. PSP 17
  10. PSP 4

Autor: Paweł Brzeziński

a

Copyright © 2018