Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 XV Radomska Olimpiada Młodzieży :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

XV Radomska Olimpiada Młodzieży

31 maja 2019

II miejsce w dyscyplinie Ringo

Dnia  29 maja w Publicznym Gimnazjum nr 10  odbyły się Mistrzostwa Radomia w Ringo.

Naszą szkołę reprezentowali: Karolina Tuzimek kl.3gA, Martyna Borkowska kl.3gE, Wiktor Wasil kl. 3gA i Miłosz Prusiński kl.3gB. Uczniowie wykazali  się wysokimi umiejętnościami i ogromnym zaangażowaniem.

Na wyróżnienie za ambicję i wolę walki zasługuje cała drużyna. Ostatecznie wywalczyli II miejsce zdobywając srebrny medal i tym sukcesem zakończyli starty w zawodach reprezentując PSP Nr 14 Integracyjną.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Autor: Anna Woźniak, Michał Kratke

Copyright © 2018