Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 XV Radomska Olimpiada Młodzieży :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

XV Radomska Olimpiada Młodzieży

22 grudnia 2018

W ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży reprezentacja dziewcząt z klas szóstych wzięła udział w zawodach z unihokeja, które odbyły się 29 listopada 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 10 w Radomiu.

Razem z nami w grupie były reprezentacje szkół PSP Nr 33 oraz PSP Nr 17. W pierwszym spotkaniu z Publiczną Szkołą Podstawową Nr 33 nasza drużyna zwyciężyła 4:0, a bramki strzeliły: Wiktoria Grabowski (dwukrotnie), Oliwia Kruk oraz Julia Borkowska. W drugim spotkaniu nasza szkoła uległa reprezentacji PSP Nr 17 0:1. Z naszej grupy wychodziła do finału tylko jedna drużyna i była to Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17, która ostatecznie zajęła I miejsce w Radomiu.

Publiczną Szkołę Podstawową Nr 14 Integracyjną reprezentowały następujące uczennice: Michalina Adamczyk, Julia Borkowska, Anna Fularska, Wiktoria Grabowski, Luiza Jabłonka, Oliwia Kruk, Amelia Łagowska, Kaja Mąkosa, Maja Mąkosa, Aleksandra Rochowska, Patrycja Urbaniak.

Dziewczętom gratulujemy doskonałej gry i życzymy zwycięstw w kolejnych sportowych spotkaniach.

Autorzy: Anna Fularska, Patrycja Urbaniak

Copyright © 2018