Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Z wizytą na Olimpie :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Z wizytą na Olimpie

19 grudnia 2018

Zainspirowani mitologią starożytnych Greków i Rzymian uczniowie klasy 5d przygotowali Ucztę na Olimpie. W biesiadzie uczestniczyło wiele pięknych bogiń, mężnych herosów i wspaniałych bogów. Uczniowie zaprezentowali się w samodzielnie wykonanych kostiumach, z licznymi atrybutami, jakich pozazdrościłby im niejeden mieszkaniec Olimpu. W niezwykły i ciekawy sposób przedstawiali historię swoich bohaterów. Nie zabrakło ambrozji i nektaru, co sprawiło, że spotkanie na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Autor: Dorota Nowak, Ewa Tatarek

Copyright © 2018