Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Zainspiruj się na Święta! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Zainspiruj się na Święta!

18 grudnia 2018

W dniu 12 grudnia 2018 roku na korytarzu naszej szkoły można było zobaczyć „świecące dekoracje” wykonane przez uczniów klas 3 gimnazjum. W ramach projektu uczniowie wykonali różnorodne ozdoby: renifera, bałwanka, wieńce bożonarodzeniowe, bombki, choinki, zimowe domki, aniołki i gwiazdy. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem stanowiąc inspirację do samodzielnego wykonania ozdób świątecznych. Poniżej w galerii fotografii można jeszcze raz obejrzeć wykonane dekoracje.

Autor: Anna Niziołek

Copyright © 2018