Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Zakończyła się tegoroczna radomska akcja PACZKA DLA KOMBATANTA! :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Zakończyła się tegoroczna radomska akcja PACZKA DLA KOMBATANTA!

5 stycznia 2018
„Uczcie się pilnie, ponieważ Ojczyzna Was potrzebuje!”; „Za paczki serdecznie dziękuję, ale one nie są tak ważne jak Wy. Młodzi są dla naszej przyszłości”; „Dziękuję Wam z całego serca.” – to słowa Kombatantów po wręczeniu paczek.
Zakończyła się tegoroczna radomska akcja PACZKA DLA KOMBATANTA! Ogromne emocje, wzruszenie i żywa lekcja historii. Dotarliśmy do 22 kombatantów mieszkających w naszym mieście. O naszej akcji wspomniały media: Radom News, Twój Radom, Radio Plus. Każdemu, kto zaangażował się w pomoc  składamy ogromne podziękowania w szczególności wszystkim uczniom, nauczycielom, dyrekcji, rodzicom oraz sponsorom Panu Robertowi Stanisławkowi oraz Arturowi Maniakowi ! Bez Was ta akcja nie zakończyłaby się sukcesem. Z całego serca dziękujemy za wszystko!
 a
Koordynatorzy: Karolina Prokop, Marzena Malicka, Jan Przeklasa, Marta Sosińska.
a
Copyright © 2018