Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Zapraszamy na VII Szkolne Zawody Gimnastyczne :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Zapraszamy na VII Szkolne Zawody Gimnastyczne

4 czerwca 2018

a

 

Poczucie braterstwa, wielkoduszność, uczciwość i szacunek dla ciała, stanowiące z pewnością niezbędne cnoty każdego dobrego sportowca, przyczyniają się do budowy społeczeństwa, gdzie miejsce antagonizmów zajmuje sportowa rywalizacja, gdzie wyżej ceni się spotkanie niż konflikt, uczciwe współzawodnictwo niż zawziętą konfrontację. (Jan Paweł II)

W dniu 15 czerwca (piątek) o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej nr 1 już po raz VII odbędą się  szkolne zawody gimnastyczne, na które serdecznie zapraszamy.

 

Więcej informacji na plakacie.

Copyright © 2018