Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Zawody „Gry i zabawy z elementami koszykówki” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Zawody „Gry i zabawy z elementami koszykówki”

3 listopada 2018

 

 

20 października 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Radomiu odbyły się pierwsze zawody „Gry i zabawy z elementami koszykówki”. Wzięła w niej udział najmłodsza reprezentacja naszej szkoły – uczniowie klas 4 uczestniczący w innowacji sportowej.

Grupa naszych młodych sportowców rywalizowała z zespołami ze szkół z Radomia i województwa.

Zawody przyniosły wiele emocji. Wszyscy ich uczestnicy są zwycięzcami, pokonując własne słabości.

Obecnie młodzi zawodnicy PSP 14 ciężko trenują, przygotowując się do MINI LIGI ROSA, która startuje w grudniu, oraz turnieju mikołajkowego.

Autor: Paweł Brzeziński

Copyright © 2018