Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Zawody XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych w Gimnastyce Sportowej :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Zawody XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych w Gimnastyce Sportowej

15 kwietnia 2018
We wtorek 10 kwietnia w PSP nr  24 odbyły się  zawody XIV Radomskiej Olimpiady Młodzieży Szkół Podstawowych  w Gimnastyce Sportowej Dziewcząt.  Naszą szkołę pod opieką p. Karoliny Borczuch reprezentowały Aleksandra Głogowska (kl.6 a), Maja Majewska (kl.6a), Iga Michalak (kl.6a), Maja Wnukowska (kl. 6b). Uczennice wykazały się doskonałymi umiejętnościami i nerwami ze stali. Ostatecznie wywalczyły l miejsce w klasyfikacji zespołowej. Natomiast  w klasyfikacji indywidualnej uczennice: Iga Michalak zdobyła lll miejsce w układzie pojedynczym, Maja Majewska i Iga Michalak  zdobyły ll miejsce w układzie dwójkowym. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
 a
Autor: Karolina Borczuch,  Anna Woźniak
Copyright © 2018