Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Zbiórka pieniędzy na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Zbiórka pieniędzy na fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

16 października 2018

XVIII Dzień Papieski obchodzimy w tym roku pod hasłem „Promieniowanie Ojcostwa”.

Jak co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w kwestach na terenie radomskich marketów. W piątek 12 i w sobotę 13 października zbieraliśmy pieniądze w E. LECLERC i GALERII FENIKS (obok M1). Spotkaliśmy się z dużą życzliwością darczyńców.

Przed nami kwesta w FENISKIE (przy ul. Śląskiej) i w M1 oraz na terenie szkoły.

Dziękujemy wolontariuszom i ich opiekunom. Dzięki pracy wszystkich wspomagamy Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – Żywy Pomnik Jana Pawła II.

Pełnomocnik zbiórki  – Ewa Warmiak

Copyright © 2018