Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Zdrowy styl życia klasy 5c, czyli Dzień Kobiet na zajęciach fitness :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Zdrowy styl życia klasy 5c, czyli Dzień Kobiet na zajęciach fitness

22 marca 2020

W pogodny, słoneczny poniedziałek 9 marca 2020 r. klasa 5c wybrała się na wycieczkę – niespodziankę. Podejrzewałyśmy, że dotyczy ona świętowania Dnia Kobiet i byłyśmy bardzo  ciekawe, gdzie chłopcy nas zabiorą. Wszyscy mieli zabrać ze sobą strój sportowy, więc obstawiałyśmy różne miejsca. Oczywiście nasze panie, wychowawczyni Renata Jesionek i pani Agnieszka Majda- Staniszewska, milczały i za nic nie chciały uchylić rąbka tajemnicy.

Okazało się, że daleko nie maszerowaliśmy. Nasi chłopcy zabrali nas do Szkoły Tańca ROCKSTEP na zajęcia z fitness. Czekała tam na całą klasę pani instruktorka, która przygotowała niezły „wycisk”. Wszyscy przy muzyce wykonywali ćwiczenia pokazujące, jak dbać o zdrowie, no i oczywiście piękne figury. Momentami było ciężko, ale każdy starał się, jak tylko potrafił. Nikt nie chciał wyjść na słabeusza i marudę. Pod koniec zajęć wszyscy byli spoceni i zmęczeni. Ale czekały nas jeszcze kolejne atrakcje.

Chłopcy zadbali, byśmy po spaleniu ogromnej ilości kalorii mogli uzupełnić puste żołądki. Zasiedliśmy więc w Pizzerii Biesiadowo. Podczas oczekiwania na zamówienie chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia, darując im drobne upominki. Przekonałyśmy się, że wiedzą, co potrzebują kobiety, nawet te najmłodsze: dostałyśmy maseczki i błyszczyki do ust… No może ktoś im podpowiedział…, ale i tak byłyśmy bardzo zadowolone z pomysłu. Po skończonym posiłku i zregenerowaniu sił uśmiechnięci spacerkiem wróciliśmy do szkoły.

DZIEŃ KOBIET był bardzo intensywny i pełen wrażeń. Najważniejsze, że spędziliśmy go razem.

Autorki: Zofia Nalberska, Małgorzata Puch.

a

Copyright © 2018