Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Złoto dla uczniów PSP NR 14 INTEGRACYJNEJ :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

Złoto dla uczniów PSP NR 14 INTEGRACYJNEJ

26 marca 2019

 

W dniach 19 i 20 marca 2019 roku w ramach XV Radomskiej Olimpiady Młodzieży odbyły się finały miejskie w tenisie stołowym dla dziewcząt i chłopców. Reprezentanci naszej szkoły – dziewczęta (Maria Wojcieszek i Julia Pejś) przygotowane przez p. Michała Kratke i chłopcy (Piotr Mańturz, Wiktor Wasil i Adam Popiel) przygotowani przez p. Sławomira Dudka pokonały inne drużyny i wywalczyły złote medale dla szkoły, a także awansowały do finałów między powiatowych, które odbędą się w Jedlińsku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Opracował: M. Kratke i S. Dudek.

Copyright © 2018