Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/technet01/domains/zsi.radom.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 „Zostań mistrzem ortografii” :: Zespół Szkół Integracyjnych w Radomiu

„Zostań mistrzem ortografii”

7 czerwca 2019

„Zostań mistrzem ortografii” konkurs ortograficzny został zorganizowany dla uczniów z kl.3 Odbył się w naszej szkole 29.05.19r. W konkursie wzięło udział 25 uczniów. Zadaniem uczestników było napisanie dyktanda ze słuchu z różnymi trudnościami ortograficznymi.

Celem konkursu było:

– doskonalenie znajomości stosowania zasad ortograficznych;

– motywowanie do osiągania sukcesów;

– kształtowanie właściwych reakcji wobec niepowodzenia i sukcesu.

 

Organizatorem konkursu była Wioleta Wełpa.

Nagrodzeni:

I m-ce: Adam Gawor kl.3b

II m-ce: Michał Dróżdż kl. 3b

III m-ce: Filip Lewicki kl. 3a

 

Copyright © 2018